Nabídka práce

OUR PEOPLE ARE OUR BUSINESS!

Pro Spektrum Stratton je distributor rychloobrátkového zboží na trhu evropských MO řetězců s více než 20-ti letou tradicí. Jedná se o sortiment komoditních potravin, ambientních potravin, nápojů a potravinových doplňků. Neméně důležitou aktivitou jsou naše distribuční služby, co-packing a pomoc start-upových projektů.

Potřebujeme stratégy, kteří jsou zvyklí hledat cesty k úspěchu. Jsme menší tým, který společně dokáže velké věci. Proto je velmi důležité Vaše osobnostní nastavení. Nejen osobní ale i firemní cíle by měly být motivací k Vašemu výkonu a tím správným hnacím motorem.

Přidejte se k našemu olomouckému týmu!

Telefon: +420 606 779 039 / e-mail: jobs@strattonfmcg.com

Volná pracovní místa

Sériový nákupčí (m/ž) - potravinářský sektor

Očekáváme, že tuto pozici obsadí kolega, který má s pozicí nákupčího zkušenosti, i tak má chuť na sobě pracovat. Bude zajišťovat optimální stav skladových zásob materiálu, surovin a zboží. Bude monitorovat trh a aktivně vyhledávat a jednat s novými dodavateli.

Nabízíme Vám:

  • ohodnocení s motivační vazbou na společné úspěchy (nástupní plat 32.000Kč, po zkušební době odměny + odměny za zajištěné nové výhodnější dodavatele)
  • konkurenční výhodu založenou na moderních technologiích, navázaných partnerských vztazích a nastavených procesech
  • podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • bonusy (až +5 dní dovolené navíc, stravenkový paušál)
  • pracovní poměr na HPP, plovoucí pracovní dobu (možnost home-office)
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci firmy
  • notebook, mobilní telefon s neomezeným voláním

Náplň Vaší práce:

  • správa formulářů tiskových šablon a sítí
  • optimalizace toku zásob dle obratu a nastavení minimálních stavů zásob
  • sériový nákup surovin a materiálů, řešení reklamací, zajišťování logistiky a proclení
  • správa obchodních smluv přidělené oblasti, jejich průběžné vyhodnocování
  • evidence přijatých nabídek v IS
  • vedení a aktualizace databáze dodavatelů, správa karet partnerů
  • zajištění zpracování došlých faktur k příjemkám nakoupených surovin

Odpovědnost budete mít za:

  • zajištění materiálů dle vnitřních předpisů a potřeb výroby
  • šíření dobrého jména společnosti

Požadujeme od Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • strategické uvažování, organizační a komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti
  • flexibilita, aktivní přístup, samostatnost v rozhodování
  • znalost práce s PC
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz (B)
  • trestní bezúhonnost

Interní manager kvality

Očekáváme, že tuto pozici obsadí kolegyně/kolega se smyslem pro organizaci a pořádek, který bude plně orientován na dosažení stanovených cílů kvality. Uvítáme v našich řadách kolegu proaktivního, samostatného a odpovědného.

  • pracovní poměr na HPP, plovoucí pracovní dobu (možnost home-office),
  • atraktivní ohodnocení s motivační vazbou na společné úspěchy (30 – 45.000 Kč)
  • práci v prosperující a dynamicky se rozrůstající společnosti se stabilním zázemím spolupracující s mezinárodními partnery
  • práci v menším kolektivu rodinného typu
  • notebook, mobilní telefon – tarif s daty a neomezeným voláním i pro soukromé účely + možnost výhodného tarifu pro své nejbližší

Systém řízení kvality

  • správa dokumentace související s kvalitou a bezpečností potravin; vedení databáze dokumentace, implementace schválených aktualizací do dokumentace
  • udržování systému aplikovaných standardů/certifikací
  • sledování a aplikace změn legislativy do praxi společnosti, vč. aktualizace dokumentace
  • školení zaměstnanců
  • technické a administrativní zajištění auditů spojených s výrobou, auditů ze strany obchodních partnerů, státních kontrol a certifikačních orgánů
  • příprava interních auditů; průběžná kontrola výroby
  • styk se státní správou ve věci zajištění kvality potravin

Provozní řízení a zajištění kvality

  • průběžná kontrola aplikace a dodržování pravidel zajištění bezpečnosti a kvality v provozu výroby a skladů
  • kontrola provádění předepsaných kvalitativních kontrol a procedur během výroby (kontrola výrobního procesu),
  • správa neshod/reklamací a aplikace nápravných opatření k prevenci jejich vzniku; zpracování informací pro obchodní partnery a statní správu; Provádění a organizace denních kvalitativních testů výrobků, správa skladu odebraných výrobních vzorků
  • kontrola provozní čistoty a sanitací, používání pouze schválených pomůcek a jejich uložení na předepsaných místech; Kontrola stavu pracovního oblečení, jeho stavu a čistoty
  • vedení registrů nebezpečných předmětů
  • organizace pohybu třetích osob v prostoru výroby (čisté zóny)

Dokumentace k artiklům

  • tvorba specifikací výrobků v oblasti technologické a fyzikálních, chemických a mikrobiologických vlastností; schvalování specifikací
  • správa dokumentace k materiálům a výrobkům
  • definice a ověření správností textů na výrobcích, a to i Privátních značek; jejich průběžná aktualizace

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenosti s potravinářským průmyslem nebo řízením kvality
  • komunikativní AJ
  • organizační schopnosti, preciznost, smysl pro pořádek
  • řidičský průkaz sk. B
ZAUJALA VÁS NABÍDKA? KONTAKTUJTE NÁS.
Top